В останній місяць літа не варто засиджуватись у офісах. Краще добряче пофестивалити у горах. Пропозицій є чимало і на різний смак. 

Ту Стань

Біля підніжжя стародавньої наскельної фортеці, що на Львівщині, вкотре організовують потужний фестиваль середньовічної культури «Ту Стань!». Цього року його старт запланований на 2 серпня.

Триватимуть розваги впродовж трьох днів. Організатори говорять, що фестиваль стирає часові рамки між сьогоденням і середньовіччям.

Що на вас чекає? Танці, співи, лицарські бої, нічний штурм Фортеці, смачна кухня, духовна територія, воркшопи для дітей і чимало цікавих екскурсій. Також для учасників фестивалю готують лазерне шоу і Машину часу – мандрівку у минуле з допомогою доповненої та віртуальної реальності.  

Фестиваль на Томнатику

ПамірFest відбудеться уже втретє. 10-11 серпня усіх охочих чекають на території колишньої військової радіолокаційної станції, що на горі Томнатик. Забудьте про вітання від чиновників та виступи народних колективів. Тут цього не буде. На вас чекає абсолютно новий формат. Ранки фестивалю розпочинатимуться з кросфіту, вдень – жива музика та розваги, вночі – дискотека просто неба від Dj T-zhuk та Dj Xader Kravc. На фестивалі запалюватимуть музичні гурти “Серцевий напад” в жанрі поп-панку, “Казан перцю” – електро, “Non format”, “Nature of the Sea”, “Деномен”, “Стріха поїхала”, V-бенд, “Without you”, “Plum Jam” та інші.

XXVI Міжнародний гуцульський фестиваль у Вижниці

Попрощатись з літом можна у товаристві горян.  30 серпня до Вижниці приїдуть гуцули з усього світу, щоб пофестивалити і згадати про свої давні звичаї.  Ярмарки, музика, танці, концерти, дискусії та, звісно ж, неперевершена гуцульська кухня – все чекає на гостей фестивалю. Також готуйтесь до чималої кількості екскурсій, адже Вижниця має що показати.

Для комфортабельних мандрівок Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31