Плануєте в травні вирушити на Закарпаття? Тоді не забудьте відвідати бодай один з фестивалів, яких цього місяця в горах буде вдосталь.

Фестиваль “Угочанська лоза”

Любите вино? Тоді 12 травня хутчіш у Виноградів. Тут відбудеться традиційний фестиваль виноградарів-виноробів “Угочанська лоза”. Розпочнеться свято о 14:00. Для учасників організують чимало конкурсів, розіграшів, лотереї. Буде також нагода покататися на конях, взяти участь в іграх і розвагах на дитячих майданчиках. Ввечері на гостей чекає святковий феєрверк.

День міста Мукачево

Офіційною датою відзначення Дня міста тут є 22 травня. Але в Мукачево вирішили, що святкувати треба з розмахом, тому починаються розваги вже з 10 травня. Впродовж трьох тижнів на гостей міста чекають спортивні змагання, День вуличної музики, фестивалі, дегустації, колоритні ярмарки та чимало екскурсій історичними місцями.

День Берегово

24 травня туристичне містечко запрошує всіх на велике свято. Ярмарок, народні промисли, дегустації, спортивні та розважальні програми, концерти, екскурсії – всі ці розваги триватимуть впродовж трьох днів.

Плануючи своє перебування на фестивалі, не забудьте й виділити час на славнозвісні термальні води, відвідайте один з дегустаційних залів та скуштуйте страви угорської кухні  в одному з місцевих ресторанів.

Вихід вівчарів на полонину

Побачити, як проводжають вівчарів у гори, можна 26 травня в селі Путила на щорічному фестивалі «Полонинська ватра». Традиційно ґаздині з села Яблуниця проведуть майстер-клас із переробки овечої вовни, а поважні ґазди продемонструють процес сироваріння. Горяни та гості краю зможуть придбати безпрограшні лотерейні білети, серед яких головний приз – овечка.

Для комфортабельних мандрівок на Закарпаття Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31