Піклуючись про ваш повноцінний відпочинок, ми зробили добірку типових речей, яких не варто робити у відпустці.

  1. З роботою у відпустку

Забудьте про робочі дзвінки під час відпочинку. Це забирає ваш час і не дає можливості розслабитись.

Попросіть колег у цей час вас не турбувати, робочий телефон краще вимкніть, а ноутбук у поїздки взагалі не беріть, щоб не було спокуси вирішити якесь завдання.

  1. Відсутність сну

Якщо ви прихильник нічних дискотек або ж екстремальних гірських турів, то  активність потрібно чергувати з паузами для повноцінного сну. Бо з відпустки повернетесь виснаженим і з нульовим запалом до роботи.

  1. Надмірна заощадливість або ж транжирство

На відпочинок беріть з собою суму, з якою ви будете себе комфортно почувати. Врахуйте, скільки вам потрібно коштів на їжу, декілька видів розваг та житло. Не беріть  надто багато і не буде спокуси їх витратити.

   4. Експерименти з їжею

Куштувати щось нове – завжди хороша ідея, але не варто погоджуватись їсти те, що навіть не схоже на їжу. Такі дегустації можуть не надто приємно закінчитись. Тож наша рекомендація – завжди беріть з собою якийсь сорбент.

  5. Залежність від гаджетів

Телефон – один з найбільших крадіїв нашого часу. Тому під час відпустки намагайтесь його відключати. Тоді ви матимете можливість побачити значно більше чудових місць, познайомитись з хорошими людьми та спробувати чимало цікавих розваг. Також пам’ятайте, що зробити декілька вдалих фото під час відпочинку – це хороша ідея, але не варто перетворювати поїздки на суцільні фотосесії.