Теплі сонячні дні вже не за горами, а в Карпатах якраз прокидаються перші весняні квіти. Куди поїхати, щоб побачити їх цвіт, отримати порцію натхнення та позитивного настрою – про це розкажемо вам сьогодні.

Крокус

Він один із перших, хто не боїться морозу. З’являються квіти зовсім рано. Цього року їх уже бачили в Осмолоді.

Шафран Гейфеля – високогірна квітка. Тому насолоджуватись її фіолетовою ніжністю краще на Драгобраті чи Петросі.

Підсніжники

Розквітають зазвичай взимку. Якраз почався сезон для цих квітів. Щоб помилуватись  їх красою, не треба далеко їхати. Можна на день зупинитись у Яремче і помандрувати лісовими галявинами.

Морозник

Ця тендітна квітка також пробивається крізь сніг до сонячного проміння. Цвіте досить довго.  Побачити морозник можна в букових, грабових і дубових лісах.

Також квітка є знахідкою для медицини. Рятує морозник людей, в яких хронічна серцева недостатність. Тому не варто її зривати.

Пролісок

Рослина з’являється в кінці березня або ж на початку квітня. Їй не страшний ні сніг, ні мороз. Проліски люблять сонечко і невибагливі до ґрунту. Зазвичай ростуть на відкритій місцевості.

Найкраще вирушати до квітучих полів первоцвітів у березні та квітні, коли вони на піку цвітіння. Однак пам’ятайте, що більшість з цих квітів занесені до Червоної книги України.

Для комфортабельних мандрівок Карпатами Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31