Рік у рік українці дотримуються правила святкувати Різдво та Новий рік за сімейним столом. Ми ж пропонуємо цієї зими вирушити у нову мандрівку та відзначити свята саме так, як ви мріяли. Тому тримайте наш Топ-5 місць, де можна це зробити.

Фотографія Михайла Симака, власника приватної садиби в Паляниці «У Галини»

Гори

Кращого місця годі й придумати. Тут є чимало розваг, хороша кухня, якісний сервіс і звісно ж гуцульські звичаї. На їх зимові забави їдуть подивитись з багатьох куточків України і світу.

Найпопулярнішими місцями на новорічні свята є “Драгобрат” та “Буковель”. Не розчарують вас і менші туристичні комплекси. На зиму кожен з них має свою програму заходів та пропозицій.

Етно-комплекси

Традиції – ось те, чого дотримуються українці на Різдво та Новий рік. Щоб зробити  святкування максимально колоритними, вирушайте в етно-комплекс “Українське село” або ж у Диканьку. Тут знаються на всіх традиціях та вміють організувати для гостей такі святкування, які буде важко забути.

Музика, їжа, розваги – все як у наших прадідів.

Хортиця

Відсвяткувати Новий рік з козаками можна на острові Хортиця. Запальний гопак, історичні забави, стрільба з лука та інші активності – все це пропонують туристам.

Є на Хортиці в новорічну ніч і більш сучасні розваги. У лісі можна накрити стіл для пікніку і прикрасити живу ялину, навколо якої потім водити хороводи. А ще провести рік, що минає, можна верхи на конях.

Замок Шенборнів

Не очікували? Колишня резиденція графа тепер працює як санаторій. Тут можна добре відпочити, в тісному колі відсвяткувати Різдво або ж Новий рік та відчути атмосферу аристократичного життя.

Насамперед сюди приїжджають заради неймовірної краси замку і паркової зони.

сино, Велятино, Берегово – всі вони працюють взимку та чекають любителів водного релаксу. У святкові дні тут влаштовують концерти та різні забави.

Найкраще підійде такий відпочинок для дружнього колективу.

Для комфортабельних мандрівок взимку Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31