15 травня святкують Міжнародний день сім’ї. Тож з нагоди його відзначення маємо для вас добірку місць для гарного відпочинку в сімейному колі.

Карпатський біосферний заповідник – м. Рахів

Заповідник є одним із найбільших в Україні. Частина його лісових масивів – букові ліси, які охороняються ЮНЕСКО як об’єкт всесвітньої природної спадщини.

Це чудове місце для відпочинку з дітьми. Тут є також форельне господарство, яке займається розведенням риби для подальшого запліднення водойм. Відвідувачі мають можливість дізнатися про особливості фауни гірських річок і погодувати риб спеціальним кормом.

У заповіднику розробили декілька екологічних стежок. У супроводі науковців тут можна побачити багато цікавих природних об’єктів.

Карпатський національний парк у Яремче

Це ще одне яскраве  місце для сімейного відпочинку. Воно розташоване у одному із найвідоміших карпатських туристичних міст.

Тут можна відвідати вольєр з оленями, зоокуточок та візит-центр, де вам розкажуть про природу краю.

Яремче завжди було популярним туристичним напрямком. Узимку сюди приїжджають покататися на лижах, влітку – відпочити у горах.

Центр спадщини Вигодської вузькоколійки – село Вигода

Це мультимедійна інтерактивна експозиція, присвячена історії залізниці у Карпатах.

Її почали будувати за часів Австро-Угорщини для транспортування лісу. Деякі мости-віадуки, збудовані ще “за цісаря”, функціонують і досі. Центр у Вигоді створений зовсім недавно за підтримки Євросоюзу із використанням сучасних технологій і інтерпретаційних технік.

Також при центрі діє Еко-школа для юних натуралістів 11-17 років. Її програма побудована на досвіді природничих шкіл Фінляндії.

Славськ

Цей мальовничий куточок Сколівських Бескидів знаходиться у числі найкращих курортів Карпат. У мереживі гірських вершин тут зливаються в одну дві стрімкі річки – Славка та Опір.

Славськ чудово підходить для відпочинку як дорослим, так і дітям. Тут можна прогулятися горами Тростян, Плай, Писана Криниця, зібрати ягоди, гриби, цілющі трави, порибалити та покупатися у гірських річках.

Шаян

Цей курорт часто називають маленькою Швейцарією. Тут можна помилуватися порослими густими лісами, горами, подихати цілющим повітрям та скуштувати лікувальної води, яка за своїм складом нагадує боржомі. Тут також є можливість покупатися, влаштувати прогулянки на човні або порибалити в озерах.

Додамо, що курорт підійде не тільки для відпочинку, але й для сімейного оздоровлення.

Для комфортабельних мандрівок з сім’єю Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31