Листя у карпатських лісах змінило своє звичне зелене забарвлення на жовто-багряне, повітря стало прохолоднішим, а ранки туманнішими. Так, у Карпатах оксамитовий сезон і це означає, що пора знову трохи відпочити. 

Пропонуємо почати другий місяць осені фестивально. Так, 5-6 жовтня у місті Винники біля Львова відбудеться свято сиру і вина. Усі напої та вироби на фестивалі представлятимуть майстри із Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської та інших областей України. Організатори обіцяють якісну концертну програму за участю львівських і місцевих колективів, театралізовані дійства. Також під час фестивалю діятимуть виставки.

Ще один не менш цікавий захід відбудеться на Долинщині. 13 жовтня у Старому Мізуні вже вдруге відбудеться гастрономічно-етнографічний фестиваль «Бульбяні пироги бойківські». Усіх охочих запрошують скуштувати на смак старовинні страви та ознайомитися з традиціями бойківського етносу.

Пофестивалили і гайда на “Карпатський трамвай”. Ця старовинна вузькоколійка стала улюбленою атракцією для багатьох туристів. Куди цей трамвайчик вас відвезе? Звичайно ж у гори. Але врахуйте, що приймає туристів вузькоколійка зазвичай у вихідні дні.

Якщо ж хочете потрапити у самі гори і трохи там зупинитись, то рекомендуємо відвідати “Хату Майстерню” у селі Бабин, що на Косівщині. Це унікальний простір в Карпатах. Місце, де можна провести свої заходи: тренінги, йога ретріти, мовні школи або майстер-класи. Сюди їдуть ті, хто хоче відпочити від гаджетів, і ті, хто працює дистанційно. Тут колорино, природно і тихо.