Прикарпаття особливе своїм природним різноманіттям. Тут комфортно себе почувають і любителі тихого відпочину і екстримали. Останнім нудьгувати точно нема часу, бо в області є чимало розваг з перцем. 

Стрибки з парашутом

Найекстримальнішою пропозицією тут поки вважається стрибок з парашутом. Таку атракцію можна випробувати у Коломиї, на базі колишнього аеропорту. Стрибати пропонують як  з інструктором (висота 3000 м), так і самостійно (700 м).

Окрім стрибків, гості цивільного аеродрому можуть також політати на літаку. Так ви оглянете місцеві краєвиди. А подивитись є на що. 

Роуп-джампінг

Полоскотати собі нерви можна і під час стрибків з мосту. Спробувати таке задоволення пропонують у Яремчі і Буковелі. Адреналінова вежа на озері Молодості – це найвища станція для роуп-джампінгу в Україні. Її висота – 28 метрів. Ідеальна для любителів гострих відчуттів. 

У Яремчі ж стрибають з гори, яка знаходиться над славнозвісним водоспадом Пробій.

Політ на пароплані 

Для тих, хто хоче побачити захоплюючі пейзажі Дніпровського каньйону, теж є пропозиція. У селі Ісаків, Тлумацького району, впродовж всього року влаштовують польоти на пароплані. Це, звичайно, не так екстримально як парашут, але відчуття також незабутні. Організатори дійства наголошують, що для польоту не треба володіти якимись особливими навичками. Головне – зареєструватись і приїхати. 

Скелелазіння

Скелі Довбуша стали місцем паломництва не тільки для любителів історії, але й гострих відчуттів. Ця місцевість чудово підходить для скелелазіння. Тут екстримали часто влаштовують курси для тих, хто хоче спробувати гірську розвагу. Але врахуйте, що до цієї справи потрібна неабияка фізична підготовка.

Для комфортабельних мандрівок Прикарпаттям Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31