Де добре рибалити? Звичайно ж у Карпатах. Тут чимало господарств, де розводять смачну форель. Головне – знайти відмінне місце. Тому ми склали для вас чергову добірку місць, куди варто з’їздити.

Форелеве господарство у Колочаві

До Закарпатського села приїжджають як професійні рибалки, так і початківці. Тут любителям риби одразу ж пропонують екскурсію господарством, щоб ознайомитись з процесом розведення форелі. У декількох басейнах рибу вирощують від малька до дорослої особини. Рибалити можна в одній із водойм, але виключно вудкою, яку видають у господарстві.

Закарпатський “Ждимир”

Знаходиться господарство біля підніжжя гори Стій, у селі Вовчий. Цю територію ще називають однією з найбільш екологічно чистих в Україні. Що найбільше приваблює відвідувачів, так це краєвиди. Тут облаштували аж 18 ставків, також є декілька котеджів і ресторан. Крім риболовлі, відпочиваючим (русизм) подорожнім пропонують покататися на квадроциклах, вполювати диких птахів, прогулятися лісом, піднятися у гори.

“Золота форель” у Коростові

Розважально-оздоровчий комплекс знаходиться серед гір і на його території є все необхідне для відмінного відпочинку: готель, ресторан, колиба, чани, басейн, озеро для риболовлі. У водоймі вирощують не тільки форель, але й стерлядь, осетрових риб та раків. Вашу здобич одразу ж можуть приготувати на відкритому вогні.

Форелеве господарство у Яворові

Мальовниче карпатське село називають центром ліжникарства, тому сюди з’їжджаються з всієї України. Окрім придбати якісні овечі покривала тут ще й можна досить гарно порибалити. У селі працює рибне господарство пана Кіщука, де є чимало місця для відпочинку і рибальства. Розводять у ставку форель, яку ловлять, а потім готують у колибі. Окрім риболовлі, господарі також пропонують спробувати бджолотерапію.

Для комфортабельної мандрівки Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31