Плануєте поїздку в Карпати і не знаєте, які місця краще відвідати? Тоді ця добірка архітектурних перлин гуцульського краю для вас.

Замок Сент-Міклош

Розташувалась фортеця на Закарпатті в містечку Чинадійово. Ця історична пам’ятка має свою музу Ілону Зріні, яка саме тут таємно зустрічалась зі своїм коханим графом Імре Текелі. Про цю захопливу романтичну історію розповідають всім туристам. “Сент-Міклош” має також і свої таємниці. Під час реставрації 1939 року в стіні замку знайшли замурований кістяк. Хто зазнав страшної смерті – невідомо.

Замок Паланок

Один з наймогутніших форпостів Європи видніється ще за декілька кілометрів до Мукачева, бо побудований на вершині згаслого вулкану. Тут в 1805 році зберігалась найцінніша реліквія Угорщини – корона першого короля Іштвана Святого.

Зараз замок є головною окрасою і туристичною принадою закарпатського міста. Тут  діють дев’ять залів історії, чотири — етнографії краю, картинна галерея, унікальна колекція іконопису і т.д.

Віадуки

Ще за часів Австро-Угорської імперії у Ворохті з’явились чотири мости, які будували полонені італійці. Усі вони зведені з каменю та мають чимало арок. Саме завдяки цьому віадуки такі красиві. Один з них є ще й знаковим. Його заслужено вважають найбільшим в Європі. Довжина мосту – 200 метрів. Колись по ньому рухались поїзди. Зараз колія закинута, тому туристи можуть будь-коли пройтися пам’яткою архітектури.

Манявський скит

“Український Афон” уже не одне століття є головним сакральним місцем Карпат. Святиню знищували декілька разів, але вона знову і знову поставала з руїн.  Сьогодні Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир відкритий для всіх вірян.

Це місце має чимало таємниць. Найбільшою загадкою для дослідників залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери поблизу монастиря. Цю брилу нарекли Блаженним каменем.

Для комфортабельних мандрівок історичними місцями Карпат Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31