На дворі оксамитовий сезон – найбільш сприятливий період для відпочинку. Плануєте провести його у офісі біля монітора? Не варто. Беріть девайси з собою і вперед у гори ловити бабине літо та насолоджуватись красою осінніх Карпат.

Незначний туристичний потік

Для тих, хто любить усамітнений відпочинок, кращого періоду годі чекати. Саме зараз готелі спорожніли і готуються до зимового ажіотажу серед туристів. У ресторанах та кафе не потрібно чекати, поки звільниться столик на терасі, а улюблені гірські атракції, як ніколи, доступні. Зараз Карпати пропонують тихий і розмірений відпочинок без шуму.

Демократичні ціни

Восени готелі та ресторани особливо раді кожному туристу. Ще й часто роблять чималі знижки на житло. Ця тенденція також пов’язана з тим ж таки низьким туристичним напливом. 

У цей період подекуди навіть не потрібно попередньо бронювати номер. Спокійно поселитись можна уже на місці. Але спланувати заздалегідь свою поїздку все ж потрібно. 

Погода

Кажете, погода восени у горах дощова і вам доведеться сидіти весь час у готелі? А от і ні. Головне – стежте за прогнозами синоптиків. Поки ще не випав сніг і температура не почала різко опускатись, можна сміливо їхати, щоб встигнути погуляти осіннім лісом та спіймати теплі промені сонця на вершині якоїсь гори.

Пейзажі

Навіть якщо ви їздите в Карпати щороку, відпочинок у горах – чергова можливість помилуватися красою природи цих гір, луків, річок та водоспадів. А особливо, якщо їдете туди в оксамитовий сезон. Осінні гори – неймовірна палітра пейзажів, ранкові тумани, лагідне сонце і приємна вогкість повітря.

Для комфортабельних мандрівок Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31