Відпочинок в Карпатах у квітні є справжнім ковтком свіжого, кришталево чистого повітря. Головне оберіть маршрут і вирушаймо.

Виноградів

Весна на Закарпатті уже в розпалі, тому Виноградів зустрічає гостей цвітінням сакур, магнолій, персиків та абрикосів. Курортне містечко приваблює спокоєм та неймовірною природою на Чорній горі, яка є колишнім вулканом.

Також варто завітати і в родове гніздо феодала Перені, який за відвагу, виявлену в битвах, отримав від короля в дарунок місто Севлюш. В архітектурному ансамблі міста колишньому палацу барона належить особливе місце, оскільки він є одним з найстаріших пам’ятників архітектури подібного типу Підкарпатської Русі.

Хуст

Місто з майже тисячолітньою історією має що показати гостям. Найбільшою пам’яткою Хусту є замок, від якого, на жаль, залишились тільки руїни. Вони бачили всі зміни, які відбувались в Карпатському краї впродовж сотні років. Також тут до туристичних принад належить чеський квартал. Його звели на початку ХХ ст. в стилі «шале».

Рекомендуємо теж виїхати і за межі міста. В п’яти кілометрах від Хусту знаходиться славнозвісна Долина нарцисів, яку варто побачити бодай раз. Цвітуть квіти зазвичай в наприкінці квітня або ж в травні.

Берегово

Сюди рекомендуємо їхати не тільки до термальних вод, але й на дегустаційні тури. Так наприкінці квітня виноробня “Чизай” влаштовує День відкритих дверей для істинних любителів благородного напою. Для учасників запланували спілкування із знавцями своєї справи, екскурсію по Шато Чизай, лекції про виноробство від дипломованого сомельє і, звичайно ж, вино.

Для комфортабельних мандрівок Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31