Сезон новорічно-різдвяних свят відкрито. Одні уже мають чіткий план великих розваг у ці дні, а хтось ще у пошуках свого вдалого задуму. Якраз для тих, хто ще не визначився,  маємо декілька цікавих місць.

“Файне Різдво” у Надвірній

Думали про гори? Не оминайте Надвірну. Там зараз фестиваль “Файне Різдво”. Триватиме він аж до 20 січня. На головній сцені міста виступають районні та обласні колективи. Але це ще не уся програма. У Надвірній цими днями і весело, і смачно. А ще 13 січня в місті стартує районний фестиваль «Різдвяного дійства», а 14  – «Свято Пампуха», під час якого свої кулінарні здібності продемонструють ґаздині Надвірнянщини.

Гуцульська коляда у Верховині та Криворівні

7 січня Верховинщина запрошує на дуже атмосферне дійство – традиційну гуцульську коляду. Унікальна вона тим, що виконують її виключно чоловіки. Зранку гуцули витягують свої найліпші сердаки та йдуть до церкви. А як закінчується відправа, від самого храму починається коляда. Допомагають колядникам скрипалі та трембітарі. Ходять вони від хати до хати аж до самого вечора та несуть вість про народження Сина Божого. 

У Спас на Йордана 

19 січня рекомендуємо не лінуватись та рушати у Спас, що на Коломийщині. Місцеві жителі більше п’ятнадцяти років тому започаткували у селі зимову традицію. Спеціально до Водохреща вони власноруч роблять унікальні льодові творіння. Так з’являється ціле містечко на березі річки. Кожного року роблять щось нове. 

Їдьте, не пошкодуєте. 

Для комфортабельних мандрівок Прикарпаттям замовляйте трансфер від «Smart Transfer» за номером ( тел. WhatsApp, Viber):

+380 50 725 96 13