11 жовтня міжнародна спільнота відзначає “День дівчат”. Це свято просто-таки створене для того, щоб кожна жінка нагадала собі про свою неймовірність та внутрішню силу. Це ваш день, дівчата, і ми підготували декілька порад як його відсвяткувати з “колежанками” у Карпатах. 

Житло у Карпатах

В осінній період найкраще вирушати у такі туристичні місця як Ворохта, Поляниця, Татарів, Верховина. Саме в оксамитовий сезон тут відпочиваючих менше, відповідно і вибір помешкання більший, а ціни на житло знижують ледь не на половину. Пропонують винайняти як комфортні номери, так і цілі будинки. Якщо ваша дівчача компанія налічуватиме близько десяти людей, пропонуємо зупинитись саме у будинку. Простору для розваг більше як і можливостей. 

Карпатські купання

Якщо за вікном температура не піднімається вище +10, це означає, що пора для чанів з запашними карпатськими травами. Величезні чавунні казани наповнюють водою та розігрівають до темпаратури 40-45 градусів. Тепло і для тіла корисно, кажуть гуцули.

Де є чани? У Яремче можна заїхати у готельний коплекс “Вуйко”, у Ворохті гостинний двір “Оберіг”, а у Татарові котедж “Хата у Румуна”.

Осінні забави 

З розваг рекомендуємо вам катання на конях. Зазвичай у туристичних селах уже на місці можна домовитись про таку атракцію. Власники тварин мають заздалегідь складений маршрут вилазок і супроводжують туристів впродовж всього шляху. Проводирі показують полонини або ж красу осіннього карпатського лісу, тому добротну порцію ейфорії від місцевих пейзажів вам буде забезпечено.

Гуцульська кухня

Осінь – час наваристої грибної юшки та полонинських сирів. Місцеві кафе та ресторани уже внесли зміни до сезонного меню, тому можна сміливо їхати пробувати смачні карпатські дари. А як будете у місті Яремче, то рекомендуємо для таких дегустацій ресторан “Гуцульщина” – місце з історичним минулим та справжньою карпатською кухнею. 
Для комфортабельних мандрівок Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі»